Śladami Igi Świątek

Sekcja tenisa

Rozpocznij z nami przygodę pod okiem wybitnych trenerów i specjalistów. Sekcja tenisa w KKS Siepraw Sport torozwój pod okiem profesjonalistów.

SEKCJA TENISA

W ślady za Igą Świątek!

Od pierwszych sukcesów Agnieszki Radwańskiej,  aż po mistrzowskie rozgrywki Igi Świątek – tenis ziemny stale zyskuje na popularności w Polsce. Nie przegap swojej szansy i już dziś rozpocznij treningi, by móc mierzyć się z najlepszymi. U nas znajdziesz zarówno zajęcia dla początkujących, jak i treningi dla doświadczonych tenisistów, chcących popracować nad techniką oraz skutecznością na korcie.

Zawodniczka sekcja tenisa

TRENER KOORDYNATOR

Marcin

Bez ciężkiej pracy nie ma sukcesów. Każdego dnia staraj się być lepszą wersją siebie, przekraczaj swoje granice i pokonuj słabości. To jest przepis na sukces w sporcie. Daj z siebie wszystko i pokaż swój potencjał!

Instruktor i zawodnik tenisa ziemnego. Przez 8 lat wyczynowo trenował; początkowo na kortach Nadwiślanu, a następnie jako zawodnik K.S. Grzegórzki. Ma na swoim koncie wielokrotne starty w ogólnopolskich turniejach tenisa ziemnego na licencji PZT, a także międzynarodowych zawodach m. in. w Czechach czy Słowacji. Finalista Drużynowych Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym w Radomiu. Absolwent Krakowskiego AWF-u, a przede wszystkim ogromny pasjonat i prawdziwy miłośnik tenisa – człowiek urodzony z rakietą w ręku.

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde wiadomości.