Z PASJI DO GÓR

Klub sportowy

Dołącz do naszego klubu sportowego i rywalizuj z innymi! Rozwiń skrzydła pod okiem naszej profesjonalnej kadry trenerskiej. Sprawdź swoje siły w lidze MOZN  i Pucharze Polski.  Twoje dziecko chce zacząć przygodę z nartami? Poznaj grupę „Śnieżynek”!

SEKCJA NARCIARSKA

Góry w naszych sercach

Pasja do gór i narciarstwa tkwiła w nas od zawsze. To właśnie sekcja narciarska była przyczynkiem założenia klubu sportowego i do dziś jest naszą największą chlubą. Spod naszych skrzydeł wyszło wielu zawodników, którzy mogą pochwalić się sukcesami na najwyższym poziomie.

Sekcja narciarska podopieczni

Sekcja narciarska

Grupa PRO

Grupa profesjonalna przeznaczona jest dla zawodników licencjonowanych. Na naszych uczestnikach spoczywają opłaty za sezony zimowe i letnie oraz opłata wpisowa, a także spoczywa na nich obowiązek startu we wszystkich zawodach MMP i MOZN, które nie kolidują z MPP.

WYMAGANA LICENCJA

OBOWIĄZKOWE ZAWODY

OPŁATA WPISOWA i SEZONOWA

Grupa semiPro

Grupa przeznaczona dla doświadczonych zawodników, chcących rozwijać swoje umiejętności, jednak z brakim nacisku na udział w zawodach. Na uczestnikach spoczywa obowiązek jedynie opłaty za sezon zimowy. Możliwość startu w lidze MOZN.

OPŁATA WPISOWA

MOŻLIWY START W LIDZE

JEDYNIE SEZON ZIMOWY

Grupa "Śnieżynki"

Sekcja przeznaczona dla dzieci, które chcą nauczyć się jeździć na nartach bądź mają już podstawy. Podczas sezonu zapewniamy 36 treningów, z których każdy trwa 2 godziny. Należy mieć własne bilety wyciągowe.

SEKCJA DZIECIĘCA

WŁASNE BILETY

36 TRENINGÓW

Trenerzy sekcji narciarskiej

PREZES KLUBU, TRENER GŁÓWNY

Andrzej Gocman

Doświadczenie, sumienność, pasja. Te wartości przekazujemy naszym podopiecznym na każdym etapie ich nauki. Od nieśmiałych początków na stoku, aż po zaawansowane treningi zawodowców.

Sekcja narciarska trener główny

Andrzej Gocman to utytułowany specjalista w dziedzinie wyszkolenia sportowego młodych adeptów narciarstwa. Wśród jego wychowanków możemy znaleźć wielu zwycięzców najbardziej prestiżowych światowych zawodów dla dzieci i młodzieży, wielu mistrzów Polski seniorów i juniorów, reprezentantów naszego kraju, olimpijczyków i innych znakomitych zawodników, dla których narciarstwo zjazdowe stało się pasją i przygodą, która nadała ich życiu wiele radości i koloru. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie w narciarstwie alpejskim i nie tylko. Był zawodnikiem KS Włókniarz i BBTS-Włókniarz – w 1975 r., Akademickim V-ce Mistrzem Polski w Slalomie – w latach osiemdziesiątych, a także działaczem Okręgowego Związku Narciarskiego, gdzie odpowiadał za szkolenie dzieci i młodzieży. Jako wieloletni działacz Polskiego Związku Narciarskiego pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji Zjazdów i członka Prezydium PZN. Dwukrotnie był kierownikiem Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w konkurencjach alpejskich. Założyciel klubu KKN, którego zawodnicy w latach 1995-1999 zdobywali Mistrzostwa Polski we wszystkich konkurencjach zjazdowych. Jest trenerem PZN w konkurencjach zjazdowych i biegowych.

Filip Gocman Sekcja narciarska

TRENER NARCIARSTWA

Filip

Wytrwałość i dążenie do celu, to coś co charakteryzuje najlepszych zawodników narciarskich.

Filip Gocman Sekcja narciarska

Były zawodnik KKN Kraków (Siepraw SKI) Zwycięzca wielu prestiżowych zawodów, Mistrz Polski seniorów i juniorów. Najlepszy polski gigańcista i zjazdowiec. Jako student w. Architektury PK. zdobył 10 miejsce na Uniwersjadzie w Jasnej (Akademickich Mistrzostwach Świata). Jak mówi „dzieci trzeba jedynie zainteresować tak aby chciały cię naśladować a reszta zrobi się sama”.

TRENER NARCIARSTWA

Krzysztof

Narciarstwo to pasja, którą chce zarazić naszych najmłodszych podopiecznych.

Sekcja narciarska Krzysztof Kozioł

Instruktor Narciarstwa PZN oraz Komandos w jednym. Swoja przygodę z narciarstwem rozpoczynał w latach 90-tych w Krakowskim Klubie Narciarskim KKN. Niestety, a może na szczęście jego aktywność sportową przerwała chęć zostania zawodowym żołnierzem. Ukończył WSO w Poznaniu i rozpoczął pracę w 6 Brygadzie Powietrznodesantowej w Krakowie, gdzie przez wiele lat był instruktorem Wychowania Fizycznego. Był odpowiedzialny za wyszkolenie sportowe, również narciarskie podległych żołnierzy. Trzy razy z rzędu zdobył tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w Narciarstwie Alpejskim co dobitnie pokazuje, że nigdy na dobre nie rozstał się ze swoją pasją. Jest weteranem misji pokojowych w Bośni i Hercegowinie oraz Afganistanie. Wykonał około 200 skoków ze spadochronem. Jako instruktor narciarstwa pracował zarówno z najmłodszymi jak i dorosłymi. Przez wiele lat pracował także we włoskich Dolomitach szkoląc najmłodszych, co jak twierdzi uświadomiło mu, że to właśnie chce robić w życiu – rozwijać pasję do narciarstwa wśród dzieci.

Pierwszy trening gratis

Chcesz spróbować swoich sił, ale nie wiesz na jaką dyscyplinę się zdecydować? Wciąż szukasz swojej drogi, ale boisz się zaryzykować? A może po prostu lubisz żyć chwilą i bezustannie poszukujesz nowych wrażeń? Bez względu na Twoją motywację u nas pierwszy trening masz za free!

Członkostwo w klubie

Zostań członkiem naszego klubu i zyskaj zniżki oraz możliwości startu w zawodach

Oferta zimowa

3000 ZA SEZEON
 • Grudzień - Kwiecień
 • 3 treningi tygodniowo* (Siepraw i Myślenice)
 • Jazda zadaniowa i jazda na tyczkach
 • Zniżka klubowa na wyjazdy narciarskie
 • Zniżka klubowa na zamównienia PREORDER na sprzęt HEAD RACE
 • Obozy narcaiarskie
 • Wyjazdy klubowe: Bukowina, Stożek
 • Wide analiza na obozach narciarskich

Oferta letnia

1800 ZA SEZON
 • Maj - Listopad
 • 3 treningi tygodniowo* (Siepraw, park Jordana, plac Na Groblach)
 • Treningi ogólnorozwojowe i rolkowe
 • Zniżki na wyjazdy klubowe kondycyjne i narciarskie
 • Zniżka klubowa na zamównienia PREORDER na sprzęt HEAD RACE
 • Obozy kondycyjne
 • Wyjazdy klubowe na lodowiec Hintertux, Austria oraz hala w Druskiennikach, Litwa
 • Wideo analiza na obozach narciarskich

Treningi bez abonamentu: 100 zł

*w zależności od warunków pogodowych

Wpisowe do klubu: 3000 zł (uprawnia do startów w zawodach).
W zestawie kurtka klubowa, guma narciarska, komplet dresowy klubu.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 602 207 197

Nauka jazdy dla najmłodszych

Kurs przeznaczony dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem. Pomożemy postawić im pierwsze kroki w tym sporcie, zadbamy o ich właściwy rozwój, by nauka była dla nich nie tylko możliwością nabycia nowych umiejętności, ale przede wszystkim dobrą i bezpieczną zabawą. Wszystkie treningi odbywają się pod opieką naszej doświadczonej kadry.

Dziewczynka na nartach
Uśmiechnięte dziecko na nartach

Super oferta w pakiecie! 

Tylko u nas przy zakupie karnetu cena za godzinę nauki wyniesie jedynie 46 zł. Cena rynkowa w przeciętnej szkole narciarskiej wynosi 120 zł za godzinę. Nie czekaj, ilość miejsc w grupie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

ŚNIEŻYNKI

NAUKA JAZDY DLA MAŁYCH DZIECI
3300 KARNET 3 MIESIĘCZNY
 • Sezon STYCZEŃ - MARZEC
 • Koszt jednej godziny: 46 zł
 • Trzy treningi tygodniowo
 • Aktywne ferie
 • Łącznie 36 treningów dwugodzinnych
 • Miejsce: Siepraw/Myślenice

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu​

Jeśli masz jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde wiadomości.